Pazaryeri Entegrasyonu

pazaryeri entegrasyonu

 

Pazaryeri Entegrasyonu için eNetle Pazaryeri Entegrasyonları ile tanışın. eNetle e-ticaret paketleri pazaryeri entegrasyon modülleri ile N11.com, Hepsiburada.com, Sanalpazar.com, Parcacix.com gibi pazaryerlerinde olan mağazalarınızı tek ekrandan yönetmenin kolaylığını yaşarsınız. E-ticaret sitenize girmiş olduğunuz ürünlerinizi tek tıkla bahsi geçen pazaryerlerinde satışa sunabilirsiniz. Ayrıca firmanız için yeni bir e-ticaret sitesi açmaya karar verdiniz ama daha önceden bu pazaryerlerinden herhangi birinde ürünleriniz varsa ürünlerinizi e-ticaret sitenize yine tek tıkla ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda pazaryerlerinden gelmiş olan siparişlerinizi tek ekrandan raporlamasını,faturalandırılmasını ve  kargo takiplerini yapabilirsiniz. Özetle bütün mağazalarınızı tek ekrandan yönetmenin avantajını ve kolaylığını yaşamak isterseniz 15 gün boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.

 

n11 entegrasyonu

eNetle N11.com Entegrasyonu


eNetle e-ticaret paketleti kullanıyorsanız ürünleriniz tek tıkla N11’de bulunan mağazanızda yayınlanmaya başlar. İsterseniz ürünlerinize farklı fiyatlar yada farklı açıklamalar girebilirsiniz. N11 üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak eNetle ekranınıza düşer ve sevkiyatını yine aynı ekrandan yapabilirsiniz.

hepsiburada entegrasyonu

eNetle Hepsiburada Entegrasyonu


eNetle e-ticaret paketleti kullanıyorsanız ürünleriniz tek tıkla Hepsiburada.com’da bulunan mağazanızda yayınlanmaya başlar. İsterseniz ürünlerinize farklı fiyatlar yada farklı açıklamalar girebilirsiniz. Hepsiburada.com üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak eNetle ekranınıza düşer ve sevkiyatını yine aynı ekrandan yapabilirsiniz.

 

gittigidiyor entegrasyonu

eNetle Gittigidiyor Entegrasyonu


eNetle e-ticaret paketleti kullanıyorsanız ürünleriniz tek tıkla Gittigidiyor.com’da bulunan mağazanızda yayınlanmaya başlar. İsterseniz ürünlerinize farklı fiyatlar yada farklı açıklamalar girebilirsiniz. Gittigidiyor.com üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak eNetle ekranınıza düşer ve sevkiyatını yine aynı ekrandan yapabilirsiniz.

 

sanalpazar entegrasyonu

eNetle Sanalpazar Entegrasyonu


eNetle e-ticaret paketleti kullanıyorsanız ürünleriniz tek tıkla Sanalpazar.com’da bulunan mağazanızda yayınlanmaya başlar. İsterseniz ürünlerinize farklı fiyatlar yada farklı açıklamalar girebilirsiniz. Sanalpazar.com üzerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak eNetle ekranınıza düşer ve sevkiyatını yine aynı ekrandan yapabilirsiniz.

 

parcacix entegrasyonu

eNetle Parcacix Entegrasyonu

Parcacix.com otomotiv yedek parçası satan firmalar ile alıcıları buluşturmak için kurulmuş bir pazaryeri modelidir. eNetle e-ticaret paketleti kullanıyorsanız ürünleriniz tek tıkla Parcacix.com’da bulunan mağazanızda yayınlanmaya başlar. İsterseniz ürünlerinize farklı fiyatlar yada farklı açıklamalar girebilirsiniz.